جوان فداکار کبودراهنگی درگذشت

جوان فداکار کبودراهنگی که برای نجات جان کارگر گرفتار در چاه فاضلاب اقدام کرده بود، جان خود را از دست داد.

 

به گزارش کورنگ، ساعت 14 و 45 دقیقه روز شنبه در خیابان مدرس کبودراهنگ حادثه ای رخ داد که مردم این شهر را به شدت متاثر کرد.

در این سانحه یک کارگر اهل روستای دستجرد که در حال لایروبی چاه فاضلاب شهری بوده است دچار گاز گرفتگی می شود.

یکی از جوانان کبودراهنگی به نام وحید چوپانی زمانی که متوجه می شود کارگر در داخل فاضلاب گرفتار شده است، برای نجات او اقدام می کند اما متاسفانه به داخل چاه سقوط کرده و ضربه مغزی می شود.

این حادثه توسط تعدادی از ساکنان بلافاصله به آتش نشانی و اورژانس کبودراهنگ گزارش شده است. بنا به اظهارات مردمی حضور نیروهای آتش نشانی با وجود سرعت عمل بالا به علت نداشتن نیروی متخصص و لوازم اولیه نجات از قبیل همراه داشتن اکسیژن بی اثر بوده و متاسفانه پیکر بی جان کارگر و جسم مجروح وحید چوپانی با کمک های مردمی از چاه بیرون کشیده شده است.

وحید چوپانی پس از اینکه دو روز در حالت کما در بیمارستان بستری بود بر اثر شدت جراحت در روز سه شنبه جان خود را از دست داد.

در این میان برخی از جوانان کبودراهنگ در شبكه‌های اجتماعی فداکاری این جوان کبودراهنگی را ستوده و خواستار پاسخ گویی مسئولان هستند.


ثبت نظرات شما کاربران عزیز
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن ارسالی
وضعیت :

امروز : چهارشنبه - Wednesday
امروز :
29 دی ماه 1400
Today :
2022-01 Jan-19


نظرسنجی
اهداف و برنامه های ارائه شده توسط آقای جعفری برای مجلس دهم را در راستای توسعه روستاها و شهرهای بهار و کبود راهنگ چگونه ارزیابی می کنید؟


مهمترین اخبار و رویدادها

معرفی کتاب

شعار سال ۱۳۹۹
شعار سال 1399