عیسی جعفری در نشست علنی سه شنبه 3 تیرماه: وزیر راه و شهرسازی باید نسبت به وضعیت جاده های حوزه انتخابیه توجه داشته باشد/آقای وزیر آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان و دیگر نیازهای این قشر آینده ساز چه زمانی حل می شود؟

عیسی جعفری در نشست علنی سه شنبه 3 تیرماه: وزیر راه و شهرسازی باید نسبت به وضعیت جاده های حوزه انتخابیه توجه داشته باشد/آقای وزیر آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان و دیگر نیازهای این قشر آینده ساز چه زمانی حل می شود؟ /آقای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به فریاد کارگران و بازنشستگان برسید

عیسی جعفری در نشست علنی روز (سه شنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی طی سخنرانی گفت ؛ وزیر راه و شهرسازی باید نسبت به وضعیت جاده های حوزه انتخابیه که به قتلگاه تبدیل شده، توجه داشته باشد. توسعه روستا رها شده و موضوع اراضی شهری کبودرآهنگ بعد از 40 سال حل نشده است. آقای وزیر، مسکن مهر چه زمانی به اتمام می رسد؟
 
✅وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، افزود: آقای وزیر رتبه بندی معلمان و دیگر نیازهای این قشر آینده ساز چه زمانی حل می شود؟ ساماندهی حق التدریسی ها، نهضتی‌ها و آموزشیاران چه زمانی به سرانجام می رسد؟
 
✅نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در ادامه خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای وزیر به فریاد کارگران و بازنشستگان برسید، این گروه افراد مشکل جدی اقتصادی دارند.
 
 
🔹 آدرس کانال عیسی جعفری در تلگرام: 
@Eisajafari
 
🔹آدرس صفحه عیسی جعفری در اینستاگرام


ثبت نظرات شما کاربران عزیز
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن ارسالی
وضعیت :

امروز : شنبه - Saturday
امروز :
28 فروردین ماه 1400
Today :
2021-04 Apr-17


مهمترین اخبار و رویدادها

شعار سال ۱۳۹۹
شعار سال 1399